O nás

Spoznajte našu škôlku

 
SÚKROMNÁ MATERSKÁ ŠKOLA ČAŇA

Ahojte rodičia!

Sme súkromná materská škola v Čani – blízko Košíc. Veľmi sa tešíme na vaše deti, ktorým ukážeme fantastický svet okolo nás. Pre naše sovičky a včielky máme pripravené dni plné hier, zábavy a smiechu.
m

Učíme hravou formou

Podporujeme hru a praktické schopnost,i Pomocou všetkých zmyslov sa deti prirodzene učia chápať zákony prírody a rozvíjajú svoje predmatematické schopnosti.

Prebúdzame zvedavosť

Prebúdzame prirodzenú zvedavosť. Podporujeme v deťoch radosť z učenia, premýšľania o svete svojou hlavou a počúvaním druhých. U nás sa oplatí pýtať sa.

m

Podporujeme samostatnosť

Deti v našej škôlke získavajú sebadôveru a partnerský vzťah so svojou učiteľkou. Učíme deti rozumieť pravidlám a svojim povinnostiam. Vaše deti tak v našej škôlke získajú skúsenosti, z ktorých budú čerpať celý život.

Naše triedy

bee (1)

VČELIČKY

Včeličky sú naše najmenšie deti. Trieda sa nachádza na prízemí budovy vpravo od hlavného vchodu. Zariadenie triedy je prispôsobené deťom od dvoch rokov (nábytok, pomôcky, hračky, knižky…). Hry a činnosti triedy sú zamerané predovšetkým na adaptáciu dieťatka v škôlke, sebaobsluhu a hygienické návyky.

SOVIČKY

Sovičky sú staršie deti, ktoré sa posupne pripravujú do školy. Trieda sa nachádza na prvom poschodí škôlky. Vybavenie triedy je prispôsobená potrebám predškolskej prípravy detí. Vzdelávacie činnosti triedy sú zameriavané na zvyšovanie nárokov na pozornosť, sústredenosť a zvládnutie samostatného plnenia zadaných úloh, ktoré uľahčia deťom prechod do základnej školy

owl (1)